Huaswin Electronics Co.، Limited

PCB سفت و سخت، PCB انعطاف پذیر، سخت افزار فلکس PCB، مونتاژ PCB، SMT / از طریق سوراخ مونتاژ، تولید کننده سیم کشی سفارشی در چین

خانه
دربارهی ما
خدمات PCB
تجهیزات
قابلیت های PCB
تضمین کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه دربارهی ما

Huaswin Electronics Co.,Limited تضمین کیفیت

PCB گواهینامه
کیفیت خوب مجمع هیئت مدیره PCB
کیفیت خوب مجمع هیئت مدیره PCB
نظرات مشتریان
very nice service, price is competitive and reasonable, delivery is fast and on time, I like working with your company.

—— Jeff

you guys offer very good quality product and quick response on quotes, I am very happy and satisfied. thanks for all your support.

—— Dennis

چت IM آنلاین در حال حاضر
تضمین کیفیت PCB

مدیریت کیفیت

Huaswin مجموعه ای از روش های مدیریتی را برای اطمینان از تحویل محصول مطابق با الزامات مشتریان از طریق تحویل کل محصول از انتخاب تامین کنندگان، بازرسی WIP و بازرسی های خروجی به سرویس های مشتری، توسعه داده است. در اینجا چند نمونه از این موارد آمده است:

ارزیابی و حسابرسی از تامین کنندگان ما

تامین کنندگان باید قبل از تأیید توسط تیم ارزیابی تامین کننده Huaswin ارزیابی شوند. علاوه بر این، Huaswin هر ساله یک بار برای هر تامین کننده ارزیابی و رتبه بندی خواهد کرد تا تضمین کند که تامین کنندگان کیفیت مواد را با شرایط مورد نیاز Huaswin تامین می کنند. علاوه بر این، Huaswin به طور مداوم تامین کنندگان را توسعه می دهد و آنها را برای بهبود کیفیت و مدیریت محیط زیست بر اساس سیستم های ISO9001 ترویج می دهد.

بازبینی قرارداد

قبل از پذیرفتن سفارش، Huaswin باید مورد نیاز مشتری را بررسی و تایید کند تا اطمینان حاصل شود که Huaswin توانایی رفع نیازهای مشتری از قبیل مشخصات، تحویل و سایر خواسته ها را دارد.

تهیه، بررسی و کنترل آموزش تولید

Huaswin پس از دریافت اطلاعات طراحی و مستندات مربوط به مشتریان، تمام الزامات را ارزیابی خواهد کرد. سپس، datum design را به پایگاه داده تولید توسط CAM انتقال دهید. در نهایت، یک MI که پایگاه داده تولید را با هم ترکیب می کند، براساس فرایند تولید و تکنولوژی واقعی Huaswin طراحی شده است. باید بعد از آماده سازی توسط مهندسین مستقل بررسی شود. قبل از صدور مجوز، باید توسط مهندسین QA بررسی و مورد تایید قرار گیرد. داده های حفاری و مسیریابی باید توسط اولین بررسی مقاله قبل از صدور گواهی تایید شود. در یک کلام، Huaswin راه هایی برای تضمین اینکه مدارک تولید درست و معتبر است، ایجاد می کند.

کنترل فرایند تولید

دستورالعمل تولید درست (MI)، مدیریت و تعمیر و نگهداری تجهیزات کامل، نظارت دقیق WIP و نظارت و همچنین دستورالعمل های کاری، تمام اینها باعث می شود کل فرایند تولید کاملا کنترل شود. تجهیزات مختلف دقیق بازرسی از جمله سیستم بازرسی AOI و همچنین دستورالعمل بازرسی WIP کامل و برنامه کنترل، همه اینها را تضمین می کنند که نیمه محصولات و محصولات نهایی، همه به الزامات مشخصات مشتریان برسند.

IQC کنترل ورودی

در Huaswin، قبل از رفتن به انبار، تمام مواد باید تأیید و تایید شوند. Huaswin روش های دقیق تأیید و دستورالعمل های کاری را برای کنترل ورودی ایجاد می کند. علاوه بر این، Huaswin دارای ابزار و تجهیزات دقیق بازرسی دقیق برای تضمین توانایی به درستی قضاوت در مورد اینکه آیا مواد تایید شده خوب است یا خیر. Huaswin یک سیستم کامپیوتری را برای مدیریت مواد اعمال می کند که تضمین می کند که مواد توسط اولین در اولین استفاده می شود. هنگامی که یک ماده به تاریخ انقضا نزدیک می شود، سیستم یک اخطار را صادر می کند که اطمینان حاصل می کند که مواد قبل از انقضای استفاده می شوند و یا قبل از استفاده تأیید شده اند.

کنترل نهایی و بازرسی

در Huaswin، تمام PCBA باید از طریق آزمون باز و کوتاه و بازرسی بصری پس از گذشت آزمون های فیزیکی نسبی ادامه یابد. Huaswin دارای تجهیزات مختلف پیشرفته تست شامل تست AOI و تست در مدار برای مونتاژ PCB به پایان رسیده است

PCB گواهینامه
 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  استاندارد:ISO9001:2008

  عدد:M43116Q20787R0S

  تاریخ صدور:2016-09-06

  تاریخ انقضا:2018-09-15

  محدوده / محدوده:PCBA manufacturer and sales

  صادر شده توسط:北京大陆航星质量认证中心股份有限公司

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  استاندارد:TS16949

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  استاندارد:UL

اطلاعات تماس
Huaswin Electronics Co.,Limited

تماس با شخص: Ms. Vicky Lee

تلفن: 86-0755-2907-7956

فکس: 86-0755-2907-7961

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)